SIATKI MASKUJĄCE

Jesteśmy jedyną w kraju firmą produkującą siatki maskujące dla wojska oraz na potrzeby cywilne.

Produkujemy siatki maskujące dla potrzeb Sił Zbrojnych mających zastosowanie w maskowaniu przed obserwacją naziemną i z powietrza sprzętu, urządzeń i obiektów wojskowych przed kompleksowymi metodami rozpoznawania.

Technologia produkcji tego asortymentu wyrobów jest sukcesywnie modernizowana i dostosowywana do wymogów.

Specjalistycznie dobrany kamuflaż, trwałe połączenie poszycia z elementami nośnymi oraz wysoki stopień uzyskania parametrów techniczno-eksploatacyjnych gwarantuje jakość wyrobu dostosowaną do aktualnie obowiązujących standardów światowych.
siatki wojskowe siatki maskujace

SIATKI MASKUJĄCE DLA CELÓW CYWILNYCH

W ofercie posiadamy również siatki maskujące na potrzeby cywilne.

Siatka doskonale nadaje się jako materiał do przykrycia czatowni, dla fotografów, ornitologów, do polowań i obserwacji zwierzyny. Siatka jest trwała, nie namaka i nie szeleści.


Siatki maskujące produkowane są w dwóch rodzajach kamuflażu dostosowanego do krajobrazu: khaki i pustynnym. Parametry, wyposażenie i różne wymiary umożliwiają zastosowanie w zamaskowaniu każdego rodzaju sprzętu i obiektów.
Na każde, indywidualne zamówienie jesteśmy w stanie gotowości wyprodukować siatki w wymaganych przez odbiorcę wymiarach, kolorach i asortymentach.
Jako bezpośredni producenci - gwarantujemy wysoką jakość, przystępne ceny oraz krótkie terminy realizacji Państwa zamówień.

Chcę zamówić!

          Strona główna                O Firmie               Zastosowanie               Zamówienia               Kontakt                statystyka
Copyright © 2007 Korsze Sieci S.A. All rights reserved.